TRX Rip Training Course képzés...

szo, 2013-11-09 17:53 — senseiagocs
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
November 9-én sensei részt vett a TRX RIP Training kurzuson. A kurzus egy rendkívül hasznos funkcionális eszköz használatának teljes spektrumát mutatta be. A képzés végen egyben oktatói jogosultságot is szerzett minden résztvevő. Két eszközt meg is vásárolt az egyesületünk... Bemutató edzés  november 10.- én Jászberényben 14 órakor...

A tanfolyam programja volt:
09:45 - 10:00 Érkezés
10:00 - 13:30
RIP workout
RIP tréning alapjai, tudományos háttere
Alap mozgások
14:15 - 18:00
RIP utasítások
RIP alapgyakorlatok (tolás, húzás, rotációk, ütések)
Edzéstervezés
Áttekintés

Hamarosan több oktatás lesz a Rip Trainerrel kapcsolatban egyesületünkben. A jövő évi versenyekre már ez a szer is segít felkészülni.

(tovább...)